Loading...

O Nas

WHITEHOUSE DEVELOPMENT Sp. z o. o.

 

jest firmą powstałą z połączenia kapitału ludzkiego i ideii tworzenia niezawodnych, funkcjonalnych i stylowych budynków mogących zaspokoić Państwa wymogi mieszkaniowe.Łączymy inżynierską wiedzę z umiejętnościami technicznymi i wieloletnim doświadczeniem w branży budowlanej.

W dotychczasowej historii Spółka z powodzeniem zrealizowała projekty deweloperskie na terenie miasta Kępno, które dzięki funkcjonalności, lokalizacji i standardowi wykończenia zostały ciepło przyjęte przez Naszych Klientów.

Budownictwo mieszkaniowe to filar Naszej działalności i mając na uwadze przede wszystkim zadowolenie Klienta jesteśmy w stanie sprostać Państwa oczekiwaniom.

Naszą Kadrę stanowią absolwenci uczelni technicznych t.j. Politechnika Wrocławska, Politechnika Opolska czy Politechnika Poznańska, co gwarantuje powodzenie realizowanych przez Nas projektów i zapewnia wysoki standard realizacji robót budowlanych.

Projekty realizowanie przez naszą firmę są w 100% finansowane z własnych środków, co zapewnia powodzenie oraz szybką i bezpieczną realizację.

Zapraszamy do zapoznania się z Naszą ofertą.